Gelinlik Fuarı 4 Aralık’ta Başlıyor


Tüm dünya genelinde özellikle moda çalışmalarının geniş bir kitleye hitap eden sonuçları var. Bayanlar, erkekler ve kıyafet ile ilgilenen herkes adına, özellikle tekstil altyapı çalışmaları çok olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor. Hemen her yıl farklı sezon ürünleri ile birlikte birbirinden değişik kıyafetler görücüye çıkmaya devam ediyor. Özellikle de bir fuar kapsamında yapılan çalışma ile birlikte, çok sayıda kişiyi yakından ilgilendiren etkinlik yeni model ürünleri tanıtmak için iyi bir fırsat yaratıyor.

4 Aralık’ta başlaması planlanan fuar çalışmaları, uzunca bir dönem hazırlık gerektirdi. 6 Aralık’ta sona erecek fuar, toplam 500 milyon dolar bir iş hacmini ortaya koyabilir. Özellikle iyimser bir şekilde bu sonuçları bekleyen yöneticilerin, Türkiye ve moda işbirliği içerisindeki bu çalışmaları yakından takip ettiğini biliyoruz.

Abiye Ve Gelinlik Fuarı Merakla Bekleniyor

Abiye ve gelinlik fuarı CNR Fashionist gerçekten bu zamana kadar insanların yoğun ilgisini çekmiş durumda. Özellikle bu içinde bulunduğumuz süreçteki tasarım çalışmaları ile birlikte, özellikle gelinlik konusunda önemli bir pazarın ortaya çıkması beklenmektedir. Aslında iş piyasaları için bunun memnuniyet verici bir durum ve haber oluşturduğunu söylemek gerekiyor. Katılımcıların tamamı kendi kabiliyetlerini belirlemek için yoğun çaba harcayacak. Sergiye çıkacak ürün modelleri ise özellikle abiye ve gelinlik modasının son standartlarını gözler önüne sermeye devam edecek.

Çok sayıda katılımcının desteklediği sistem sayesinde, özellikle moda kavramının Türkiye işbirliği sonuçları bu son çalışma ile birlikte daha net görülecek. Bu konudaki gelişimi destekleyenlerden biri de CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem. Yönetim kurulu başkanlığının yaptığı açıklamalara göre, fuar esnasında yapılan çalışmaların 500 milyon dolarlık bir iş hacmi oluşturması mümkün olmaktadır. Esasında iş çevreleri için hem bu fuar hem de düzenlenen tüm etkinliklerin, memnuniyet verici sonuçlarını daha yakından görmek mümkün olmaktadır. Hazır giyim sektörünün ihracat ile ilişkisini yakından takip eden uzmanlar, özellikle Türkiye’de gelişen moda sektörünün son durumunu gözler önüne sermek için hazır bekliyor.

Türkiye’nin sayılı modacıların dan biri olan Dilek Hanif, özellikle bu dönemdeki ve 2019 yılının yaz dönemindeki tasarımların konfeksiyon sektörüne olan etkisini gözler önüne sermeye devam ediyor. Onunla beraber CNR Holding başkanı ve aynı zamanda Osmaniye Tekstilci İşadamları Derneği bu konuda çok iyimser çalışmalar yapmaya devam ediyor. Beklenen sonuçlar ise ticari piyasanın kalkınma yönündeki vereceği refleksi ortaya koyacak. Özellikle de ekonominin daha durağan yani oturmuş hale geldiği bu son dönemde, döviz dalgalanmaları yerini daha çok istikrara bırakmış gibi görünüyor. Böylelikle piyasanın, değerlendirilmesi gereken bir fırsat yarattığını buradan söylemek gerekiyor.

Fuara 72 Ülkeden Alıcı Katılacak

Bir moda fuarı olarak düzenlenen etkinlik, geniş katılımcı kitlesi ile birlikte daha anlamlı bir sonuç ortaya koymak durumundadır. Özellikle Türkiye ile birlikte gelinlik ve abiye modasını yakından takip eden çok sayıda ülkeden, oldukça önemli temsilciler bu toplantıya iştirak ediyor. Toplamda 72 ülkenin temsil edildiği fuar ile birlikte, gerçekten ucu açık bir pazar ve önemli bir kazanç fırsatı ortaya çıkacak gibi görünüyor. Özellikle toplantı ve fuar etkinlikleri ile birlikte, bir aksakal haline gelmiş uzman kişilerin yaptığı yorum ve görüşler burada çok büyük önem kazanıyor. Hem moda kavramı hem de modanın özellikle sektörel gelişme yaptığı katkılarla birlikte, buradaki çalışmaların özellikle de geniş bir kitle karşılığında memnuniyet etkisi yarattığını söylemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir