Rönesans İnşaat Özbekistan’da Yeni Projelere Start Verecek


Rönesans İnşaat, Özbekistan’da büyük projelerde yer alan önemli bir Türk inşaat firmalarından biridir. Rönesans İnşaat metal, maden ve inşaat sektöründe çeşitli projelerde yer almaktadır.  Firma belirttiğimiz alanlarda 8 milyar Dolar civarında olan projeler üstlenmektedir.

Rönesans İnşaat, dünyanın çeşitli ülkelerinde başarılı inşaat projelerine imza atan bir firmadır. Başarılı projeleri sayesinde firma dünyadaki en büyük Türk inşaat firmaları arasına adını yazdırmıştır.  Firma farklı ülkelerde yeni projeleri üstlenmeyi sürdürmektedir. Firma Rusya’da faaliyet gösteren en büyük Türk inşaat şirketlerinden biri olarak adını duyurmuştur.

Firma Özbekistan’da 8 milyar Dolar değerinde 3 yeni projeye başlamak üzere karşılıklı imzaları attı. Rönesans İnşaat bu süreçte yeni yatırımları için çalışmalara en kısa sürede başlayacak. Bir süre önce atılan imzalar hem Türkiye hem de Özbekistan iş dünyasında uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Özbekistan’da Faaliyet Gösteren Türk Firmaları

Özbekistan son yıllarda Türk firmaların faaliyet göstermeye başladığı önemli ülkelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özbekistan’da resmi makamlar tarafından Türk şirketlerinin yatırım ve proje üstlenmesi için görüşmeler yürütülüyor.  Resmi makamlar ülkede projelerini yürütecek olan Türk firmalarına kolaylık sağlayacakları konusunda da açıklamalar yapmaktadır.

Özbekistan’da faaliyet gösteren Türk firmaları artış göstermesi için Ankara’da iki devlet arasında görüşmeler kısa bir süre önce gerçekleştirildi. Bu görüşmelere Ziraat Bankası,  TOBB, Tika,  Zorlu Holding, Çoşkunöz Holding,  Eczacıbaşı  Holding,  Baykar,  Dünyagöz Grubu,  Havelsan gibi birçok şirket katıldı.

Rönesans İnşaat Özbekistan Personel Alımı İş İlanları

Özbekistan resmi makamları kısa süre önce bir açıklama yaptılar. Yapılan açıklamada Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Rönesans İnşaat tarafından ülkedeki çeşitli sektörlerde toplamı 8 milyarı bulacak yeni projeler başlatılacağı üzerinde duruldu. Rönesans İnşaat bu projelerinde bazı firmalarla da işbirliği yapmaya başlayacak.

Şirket önemli şehirlerde hastane ve ticaret merkezi projelerine imza atacak. Rönesans İnşaat Özbekistan projeleri için personel alımı yapacağı konusunda beklenti söz konusudur. Firma Özbekistan projesi için Türkiye’den çok sayıda personel götürecek. Firmanın  iş ilanları için resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca iş ilanları duyurulacak ilan sitelerini de takip edebilirsiniz.

59 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir