Özgüven İnşaat Özbekistan’da Koronavirüs Hastanesi Projesine Başladı


Özgüven İnşaat hem Türkiye hem de başka ülkelerde birçok başarılı projeye imza atacaktır. Covid-19 ile mücadele sürecinde dünyanın farklı noktalarında yer alan 4 binin üzerinde çalışanıyla evden çalışma sistemine geçiş yaptı.

Türkiye’de konut, AVM, ofis gibi çok sayıda ticari projede en büyük firmalardan biri olan Özgüven İnşaat, yurtiçi ve yurtdışında tüm çalışmalarında korona ile mücadelede önlemler almaya devam ediyor. Firma Türkiye, Özbekistan ve Cezayir’de çok sayıda mimari ve inşaat projesinde başarılı çalışmalara imza atıyor.

Özbekistan’da 30 Günde Koronavirüs Hastanesi Yaptı

Türkiye’nin büyük şehirleri başta olmak üzere birçok yerdeki hastanelere Özgüven İnşaat kısa bir süre önce maske desteğinde bulunmuştu. Özbekistan’da yapılan ve 30 günde tamamlanan Corona Hastanesi inşaatında Özgüven İnşaat’ta başarılı bir şekilde destek verdi.  Bu destekleri sonrasında firma hem Türkiye hem de Özbekistan’da ihtiyaç sahibi insanlara erzak yardımlarında da bulunmaya özen gösteriyor.

Özgüven İnşaat gibi birçok firmanın da elini taşın altına koyarak bu zor günlerde çalışmalarını yerine getirmesi gerekiyor. Firma tüm dünyayı kasıp kavuran çalışma sürecinde beyaz yaka personellerini evden çalıştırmakla birlikte şantiyelerde de gerekli tüm önlemleri alıyor. Firmanın yaptığı çalışmalar kapsamında Türkiye ve dünyada birçok rakibine örnek olduğunu da söyleyebiliriz.

Almanya ve Kazakistan Projeleri

Özgüven İnşaat salgından önce Almanya ve Kazakistan ülkelerinde projeler üretmek için bazı hazırlık süreçleri geçirdi. Bu süreçte yeni personel ilanları veren firma yurtdışı işçi alım ilanlarıyla yeniden inşaat sektöründe birçok kişiye iş kapısı oldu. Ancak salgın başladığından beri şantiyelerde çalışmalar durmaya başladı. Bu süreçte personeller evden çalışmaya devam edecek. Ancak firma hiçbir çalışanını görevden çıkarmama kararı aldı. Özellikle en büyük risk grubunda olan şantiye çalışanları bu konuda koruma altına alındı. Firma salgın sonuna kadar tüm personellerine maaşlarını da eksiksiz ödeyeceğini bildirdi.

17 Comments

 • Hamza dedi ki:

  Merhaba;2016 makine mühendisi mezunuyum 4 yıldan fazladır mekanik inşaat işlerinde çalışıyorum.

 • Erol dedi ki:

  Kalıp ustasıyım 05059893345 sizinle çalışmaktalar isterim yırtdişı 5 yıllıklar tecrübem var

 • Adem dedi ki:

  Demirci formeniyim ekip bulunur

  • İsmail Öztürk dedi ki:

   Merhaba ismim İsmail Öztürk 20 yılı aşkın çelik imalat montaj ustasıyım + MYK çelik kaynakçısiyim imalatim montajim proje okuma bilgim var daha önce 77 inşaat ile Bağdat projesinde çalıştım sizinde projelerinizde yer almak istiyorum saygılar 05357347589

 • Mehmet dedi ki:

  Mrb ben mekanikte asfaltta çalıştım beton işi yaptım pasaport var ırak ve libyada çalıştım

 • hüseyin kırkın dedi ki:

  elektrik tesisat ustasıyım. yurt dışında çalışmak istiyorum.

 • hüseyin kırkın dedi ki:

  elektrik tesisat ustasıyım. yurt dışında çalışmak istiyorum.

 • Seyithan aka dedi ki:

  Slm ben ahşap kalip ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum benide bunyenize alırsanız sevinirim 0535 973 97 76

 • VOLKAN dedi ki:

  MEDİKAL Tıbbi GAZ tesisat ustasıyım

 • yahya gündüz DOĞAN dedi ki:

  mimarım.yurt dışı ve yurt içi şantiyelerinde şantiye şeflikleri ve proje müdürlükleri yaptım.
  rusya da ukranya da banka.hastane.spor komplekslerinde yönetici ve bir fiil şantiyelerde çalıştım. son olarak(2017-2020) gebze de 30.000 m2 lik bir hastanenin şantiye ve proje müdürlüğünde bulundum.tekrar bu verimli yapımla yurt dişinda sizlerle çalışmak isterim saygımla.

 • İsmail Öztürk dedi ki:

  Merhaba ismim İsmail Öztürk 20 yılı aşkın çelik imalat montaj ustasıyım + MYK çelik kaynakçısiyim imalatim montajim proje okuma bilgim var daha önce 77 inşaat ile Bağdat projesinde çalıştım sizinde projelerinizde yer almak istiyorum saygılar 05357347589

 • Doğan Malkar dedi ki:

  Kalıp ve demir taşeronu olarak bünyenizde çalışmak istiyorum ve ekip bulabilirim. Yıllarca Göçay İnşaat Taahhüt Ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalıştım referans olarak oradan bilgilerimi alabilirsiniz.

 • Doğan Malkar dedi ki:

  Kalıp ve demir taşeronuyum bünyenizde ekip başı veya inşaat kalfası olarak çalışmak istiyorum ve ekip bulabilirim. Yıllarca Göçay İnşaat Taahhüt Ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalıştım referans olarak oradan bilgilerimi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir