Kur İnşaat 2020 Yurtdışı Projelerinde İşçi Alımı Yapacak


Kur İnşaat, Türkiye’nin yurt dışı inşaat projelerinde görev alan en büyük ve köklü firmalarından biridir. Firma farklı ülkelerde yürüttüğü projelere Türkiye’den personel istihdamı gerçekleştiriyor. Yurtdışındaki projelerinde büyük Türk inşaat şirketlerinden biri olan Kur İnşaat tarafından bulunan projelere 2020 yılında da çok sayıda işçi alımı gerçekleştirilecek.

Kur İnşaat Yurtdışı Projeleri

Kur İnşaat 45 yıl kadar önce inşaat çalışmaları yürütmek amacıyla faaliyetlerine başladı. Firma bu süre içinde hem ülke sınırlarında hem de başka ülkelerde hastane inşaatları, askeri tesis inşaatları,  otel inşaatları,  endüstriyel projeler, altyapı çalışmaları, liman inşaatları projelerinde faaliyet göstermektedir. Kur İnşaat şuan Irak ve Cezayir’de başarılı inşaat projeleri yürütmektedir.

Kur İnşaat özellikle Cezayir’deki projelerde en önde gelen Türk firmaları arasında yer alır. Firma Irak ve Cezayir’de devam eden inşaat projelerinde 2020 yılı için de proje alımı gerçekleştiriyor.  Firma tamamladığı inşaat projeleri yanında bu ülkelerde çok sayıda yeni proje almaktadır. Günümüze kadar Cezayir’de binlerce kişiye tahsis edilen konutların projelerini üstlenen firma,  yüksek kapasiteli konut inşaatları projelerini üstleniyor. Ayrıca Irak’ta da çok sayıda altyapı projesinde başarılı faaliyetlerini sürdürüyor.

Kur İnşaat Irak ve Cezayir’de Yurtdışı Personel Alımı İlanları

Kur İnşaat, Türkiye’nin dünya üzerinde faaliyet gösteren en büyük inşaat firmalarından biri olarak ismini duyurmayı başarmıştır. Birçok başarılı inşaat projesine adını yazdıran firma,  Türkiye’den yurtdışında çalışacak işçi ilanları yayınlamaktadır.  İhtiyacı olması durumunda firma ülkemizden çok sayıda kişiyi inşaat projeleri için Irak ve Cezayir’e götürüyor.

KUR İnşaat tarafından duyurulan Irak ve Cezayir’de çalışmak üzere aranan işçilerin ilanlarına firmanın internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmanın kariyer bölümlerinden ilanlar için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca yerel ya da ulusal işçi ilanları veren web sitelerinden de ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

KUR İnşaat tarafından Cezayir ve Irak’ın yanı sıra başka ülkelerde bulunan ve yeni başlayan projeler için başvuracak yurtdışı işçi adayları  firmanın farklı ülkelerdeki ve ülkemizdeki ofislerinden de başvuru yapabilirler.  Bu süreçte kendinize uygun bulduğunuz ilanlar için form doldurabilirsiniz.

37 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir