Eser İnşaat 2021 Yurtdışı İşçi Alım İş İlanları

Türkiye’de faaliyet gösteren ve yurtdışı projelerinde başarılı olan çok sayıda firma vardır. Eser İnşaat da farklı ülkelerde faaliyet gösteren çok önemli Türk firmaları arasında gösterilmektedir. Firma 1986 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde ise özellikle altyapı inşaatı projelerinde başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Eser İnşaat yurtdışında yaptığı birçok projesi için yurtdışı işçi alımları gerçekleştirmektedir. Firma yurtdışına çok sayıda işçi götüren Türk inşaat firmalarından biridir.

Dünyanın birçok yerinde projelerini sürdüren ve yeni projelere imza atan Eser İnşaat ile çalışmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Konut projeleri, ticaret merkezi projeleri, altyapı çalışmaları projeleri gibi birçok farklı alanda  uzman personellere istihdam sağlanmaktadır.

Eser İnşaat Yurtdışı İnşaat Projeleri

Eser İnşaat kurulduğu günden bugün Türkiye’nin yurtdışında faaliyet gösteren en önemli inşaat firmalarından biridir. Firma yurtdışında projelere katılan en büyük Türk inşaat firmaları arasında önde gelmektedir. Firmanın yurtdışında inşaat, taahhüt,  proje, mühendislik, müşavirlik ve enerji alanlarında altyapı ve üstyapı projeleri üstlenmektedir.

Firmanın faaliyet alan Ortadoğu,  Doğu Avrupa, Orta Asya ve Afrika ülkeleridir. Firma Azerbaycan, Nijerya, Kamerun, Pakistan,  Suudi Arabistan, Türkmenistan gibi birçok ülkede çok başarılı projelere imza atmaktadır.  Firma bu ülkelerde otoyol inşaatı,  baraj şantiyesi, arıtma tesisi inşası, demiryolu çalışmaları,  konut inşaat projeleri gibi birçok faaliyeti başarılı şekilde yürütmektedir.

Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alım  İlanları

Eser İnşaat tarafından dünyanın birçok ülkesinde yürütülmekte olan inşaat projeleri için ülkemizden işçi alımı yapılmaktadır. Bu süreçte firmanın yurtdışı projelerine başvuru yapmak için  internet üzerinden firmaya başvuru yapabilir ya da  internet üzerindeki çeşitli sitelerden verilen ilanlara başvurularınızı tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 İnternet üzerinde firmanın kendi web sayfasının kariyer bölümünden yaptığınız başvurularda en kısa sürede sizlere dönüş yapılmaktadır. Proje durumuna göre firma işçi alımı yapmakta ve ihtiyaç olan ülkelere hemen başlayan personelleri göndermektedir. Sizler de inşaat alanındaki her  uzmanlık alanı için kalifiye, tecrübeli ve  beceriliyseniz  firmaya yaptığınız başvurular kabul edilecektir.

52 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir